Про компанію

Компанія Extract існує з 2009 року. За 14 років роботи з нішевими брендами парфумів, ми детально вивчили ринок, набралися досвіду та зрозуміли, що настав час розвіяти міф про те, що висока якість може бути тільки за високу ціну.

З чого складається бренд Extract?

  • Якісна натуральна формула.
  • Стильний та лаконічний дизайн.
  • Доступні ціни.
  • Любов до наших клієнтів.

Бренд Extract створювався людьми, які всім серцем люблять свою справу та прагнуть змінити світ. Над створенням бренду ми працювали 2 роки, детально вибирали кожну деталь зі зразків з усього світу: сировина з Франції, скляні флакони з Польщі, а коробки з України, для того, щоб вибрати найкраще.

Наша ціль полягає в тому, щоб люди створювали товари для людей і кожен українець мав змогу отримати якісний продукт та високий рівень обслуговування за мінімальну вартість.

У формуванні цінової політики ми не рівняємось на інших та не закладаємо у вартість товарів ім’я бренду. Ми втілюємо новий підхід до створення парфумів і змінюємо стандарти ціна-якість. Доводячи, що висока якість та низька ціна можуть поєднуватися в одному товарі.

І якщо користуючись нашим товаром Ви посміхаєтесь, то ми виконали ціль.

 

Цей сайт використовує файли cookie для зручної роботи користувача. Продовжуючи перегляд сторінок сайту, ви погоджуєтеся з використанням файлів cookie