MISSHA

рейтингом
зростанням ціни
спаданням ціни
акційними товарами
популярністю
рейтингом
рейтингом
зростанням ціни
спаданням ціни
акційними товарами
популярністю
рейтингом
MISSHA

Missha – один з перших корейських брендів, про які в свій час почула Україна. Вже протягом багатьох років їх косметика посідає топові місця на полицях з доглядовими і декоративними продуктами жінок в усьому світі. Вони завоювали серця тисяч красунь завдяки активним дієвим складам та результативності. А ціна і сьогодні залишається доступною. 

Missha – косметика з глибокою філософією

Для бренду головне – всередині. Вони не фокусують увагу на дорогому, яскравому пакуванні. Проте відповідально і професійно підходять до наповнення. З 2000 року провідні фахівці галузі ретельно розробляють формули, що активно працюють з різними проблемами дерми: від сухості та стягнутості до акне та вікових змін. Згодом торгова марка розширила асортимент та почала випускати декоративну косметику: туші, тональні засоби і таке інше. Серед переваг Міша: 

  • Достатньо низька ціна, яка не впливає на високу якість та дієвість засобів.  
  • Використання активних компонентів високої якості. Вони глибоко проникають в шкіру та виправляють недоліки. 
  • Широка продуктова лінійка: у бренда ви знайдете засоби для очищення, тонізації, зволоження та живлення, коригуючі креми та сироватки, доглядові маски, сонцезахисні та декоративні продукти. 
  • Сертифікована сировина та дерматологічно протестовані формули. 

Тональні засоби Missha – догляд та краса в одному флаконі

Якщо ви досі не чули про ВВ-креми та кушони від Missha – вам варто звернути на них свою увагу. Це засоби, в яких поєдналися одночасно багато функцій. 

  • Декоративна – вони мають легке або середня покриття, тому чудово перекривають почервоніння та невеликі висипання, дають натуральний фініш без відчуття маски. В залежності від типу шкіри, ви можете обрати матовий або сатиновий ефект. 
  • Доглядова – вони містять у складі компоненти, що зволожують, заспокоюють та живлять дерму. Не провокують висипання та дискомфорт, не стягують та не пересушують. 
  • Захист від сонця – майже всі тональні засоби місять SPF від 20 до 50 та PA++, що чудово блокують ультрафіолетове випромінювання та захищають від опіків. Сонцезахист є обовʼязковим для щоденного використання, якщо ви хочете зберегти шкіру молодою та здоровою. 

З косметикою від Міша ви можете зібрати повноцінний догляд для будь-якого типу шкіри. Регулярне та комплексе застосування цих продуктів подарує вам сяючу, здорову дерму без висипань, комфорт та впевненість, допоможе усунути перші ознаки старіння та пігментацію. 

Купити косметику Missha ви можете в онлайн-магазині Extract. У виборі вам допоможуть детальні описи продуктів та відгуки інших покупців. Бренд Міша, до речі, цінує зворотній звʼязок споживачів, саме так вони розширюють асортимент та додають саме ті засоби, що відповідають потребам та запитам сучасних красунь.

Цей сайт використовує файли cookie для зручної роботи користувача. Продовжуючи перегляд сторінок сайту, ви погоджуєтеся з використанням файлів cookie