Hurraw!

рейтингом
зростанням ціни
спаданням ціни
акційними товарами
популярністю
рейтингом
рейтингом
зростанням ціни
спаданням ціни
акційними товарами
популярністю
рейтингом
Hurraw!

Бренд Hurraw родом зі Сполучених Штатів Америки. Натуральна косметика з унікальною концепцією, що цінує та шанує сили природи, її красу та рівновагу. Їх полюбили у всьому світі завдяки високим стандартам якості виробництва. Засоби мають всі необхідні сертифікати, безпечні для використання як дорослим, так і дітям.

Косметика Hurraw – екологічність та безпека

Пріоритет виробника – зробити косметику доступною, безпечною та надійною. Вони хочуть, щоб нею могли користуватися всі без винятку, незалежно від статусу та способу життя. Вони ставлять концепцію вище від прибутку і загальні потреби вище від особистої вигоди. Саме тому, їх засоби еко-френдлі та веганські. Вони не тестуються на тваринах. Мають сертифікати Ecocert COSMOS та USDA NOP (National Organic Program), EU Cosmetic Regulation (EC) 1223/2009, IFRA. 

Бальзами для губ від Hurraw

Вони не лише мають неймовірний аромат. Вони дійсно зволожують, живлять та загоюють пошкодження. Все це завдяки використанню великої кількості натуральних масел та олій в косметиці. Крім того, всі інгредієнти добуваються з турботою про навколишнє середовище. Виробник обирає такі методи, що забезпечують можливість вторинного використання відходів або екологічної утилізації. 

  • Мигдальна олія – надзвичайно багата поживними жирними кислотами. Чудово зволожує, пом'якшує та відновлює. 
  • Олія абрикосових кісточок – з високим вмістом вітамінів А та Е. Чудово підходить для чутливої та зрілої шкіри.
  • Арганова олія – рідке золото – так на нього кажуть. Супер відновлює та зволожує.
  • Олія авокадо – густа, зелена та багата вітамінами (A та E). Повний незамінних жирних кислот.
  • Масло баобаба – густе, золотисто-жовте та багате вітамінами (C, A та E). Відновлюючий, багатий незамінними жирними кислотами та антиоксидантами продукт.
  • Олія насіння чорного кмину – відомий своїми регенеруючими властивостями. Антибактеріальний/проти грибковий. Трав'янистий, зігріваючий та зміцнюючий шкіру компонент.
  • Олія насіння огірочника – делікатна та легка. Має високий вміст гамма-ліноленової кислоти та легко вбирається шкірою.
  • Олія квітів канабісу – чудова, густа, насичена темно-зелена олія, вирощена та віджата у Монтані, компанією Montana Hemp Company. Один із небагатьох фермерів, які вирощують органічні коноплі!

Влітку бальзами Hurraw чудово зволожують пересушену сонцем та вітром шкіру. А взимку стають незамінними помічниками від холоду та лущення. Україна – регіон екстремальних сезонів, тому вони завжди стануть на пригоді. Прибирають почервоніння, допомагають загоїти мікротріщини та ранки. Безпечні для дітей. Також є окремі серії з ефектом зігрівання та охолодження. 

Купити косметику Hurraw ви можете в онлайн-магазині Extract. Різноманіття ароматів та формул дають змогу кожному знайти улюблений продукт. Крім того, ці засоби можуть стати чудовим подарунком на будь-яке свято.

Цей сайт використовує файли cookie для зручної роботи користувача. Продовжуючи перегляд сторінок сайту, ви погоджуєтеся з використанням файлів cookie