Pastel

рейтингом
зростанням ціни
спаданням ціни
акційними товарами
популярністю
рейтингом
рейтингом
зростанням ціни
спаданням ціни
акційними товарами
популярністю
рейтингом
Pastel

Pastel — відомий турецький бренд декоративної косметики, який вже понад 30 років не втрачає своєї популярності в світі. Фундамент компанії – нескінченна пристрасть до краси та сучасних трендів в бʼюті сфері, що є запорукою для створення улюблених засобів багатьох дівчат. Продукція має різноманітний асортимент товарів для будь-якого макіяжу та дивовижну гаму кольорів. 

Краса для всіх

Pastel Cosmetics — один з найуспішніших проєктів компанії Pinkar, яка була заснована ще в 1938 році в Стамбулі. Філософія бренду – краса, доступна для кожної. Бренд пропонує широкий спектр високоякісних товарів за приємними цінами, допомагаючи жінкам підкреслити свою індивідуальність та створити неповторний образ за допомогою макіяжу.

Кожен продукт дбає не тільки про зовнішні властивості косметики, такі як якість та легкість нанесення, тривалість мейкапу впродовж дня, зручність у використанні, а й піклується про здоров'я шкіри завдяки гарному складу. Пастель впроваджує інновації та сучасні технології для створення косметичних засобів, використовує лише безпечні та гіпоалергенні інгредієнти, які мають офіційну сертифікацію.

Асортимент може задовольнити будь-які побажання щодо макіяжу, адже має різноманіття продукції. Базові складові для створення образу: 

  • косметика для губ;
  • палетка румʼян та тіней для повік; 
  • туш для вій;
  • тональні засоби. 

Ці продукти зроблять ваш makeup бездоганним, якісним та комфортним. 

Косметика дозволяє експериментувати, створювати нові образи та відчувати себе впевнено в будь-якій ситуації. Ви можете обрати засоби як для щоденного макіяжу, так і щось більш яскраве. 

Збираємо щоденний макіяж разом з Pastel Cosmetics

  • Матовий консилер Cover + Perfect Concealer SPF30 має високу стійкість, зволожує шкіру, захищає від сонячного впливу та підходить до всіх типів шкіри. 
  • Палетка румʼян Show Your Mood Dreamy Blush має 4 різні відтінки, які можна навіть використовувати як тіні для повік, достатньо пігментовані та економічні  у використанні.
  • Палетка тіней для повік Show Your Style з широкою варіацією кольорів підкреслює риси та гарантує привабливий вигляд очей.
  • Водостійка туш Waterproof Volume Mascara має високу стійкість при будь-яких обставинах. 
  • Блиск для губ Plump Up Extra Hydrating Plumping з варіативністю кольорів підійде для будь-якого образу.

Завдяки цим базовим засобам рутина макіяжу стає легкою, комфортною та доступною для кожної шанувальниці образів з макіяжем. 

Детальніше ознайомитися з брендом, відчути на собі якість кожного товару та придбати в Україні ви можете на сайті онлайн-магазину Extract. Ми гарантуємо швидкість доставки.

Цей сайт використовує файли cookie для зручної роботи користувача. Продовжуючи перегляд сторінок сайту, ви погоджуєтеся з використанням файлів cookie