Transparent Lab

рейтингом
зростанням ціни
спаданням ціни
акційними товарами
популярністю
рейтингом
рейтингом
зростанням ціни
спаданням ціни
акційними товарами
популярністю
рейтингом
Transparent Lab

Transparent Lab – це одна з трьох колекцій іспанського виробника професійної доглядової косметики для шкіри NICHE BEAUTY LAB. Хоча всі три колекції випускаються, фактично, під окремими брендами. Вони народилися в 2016 році з місією змінити правила в косметичній індустрії. Серед конкурентів їх відрізняє бажання зробити цю промисловість відкритою та демократичною, шукати нові шляхи та рішення, робити продукти якісними та доступними. 

Наука на першому місці

Косметика Transparent-Lab складається з інноваційних активних інгредієнтів, що розроблені у власній лабораторії. Там провідні фахівці галузі вивчають дерму та вплив як окремих компонентів, так і готових формул на неї. Цей підхід "від лабораторії до споживача" дав їм змогу стати однією з тих компаній у галузі, якій дійсно довіряють. А ефективність засобів дерматологічно доведена та перевірена. Покупці бачать швидкий ефект, що не лише допомагає в боротьбі з проблемами в активній стадії, а й дарує довгострокові зміни. Від лікування акне до покращення стану вікової дерми, від розгладження зморшок до освітлення пігментації. 

Крім того, Транспарент Лаб пропонує широку продуктову лінійку. Від засобів для вмивання та пілінгів до сироваток та кремів. Окрему увагу бренд приділяє вузько направленим продуктам, адже знає, що на кожне питання повинна бути окрема відповідь. 

Філософія Transparent Lab

  • Наука на першому місці. Дослідження, тести та удосконалення завжди важливіші, ніж пакування, маркетинг та реклама. Всі формули створюються у власній лабораторії, що гарантує якість, ефективність та дієвість.
  • Або вдосконалювати те, що вже існує, або не робити взагалі. Торгова марка не женеться за трендами та не поспішає додавати в косметику маловідомі та неперевірені компоненти. Вони працюють лише з добре відомими інгредієнтами, що протягом років завоювали довіру та повагу в науковим колах. 
  • Якість понад усе. На ринку часто можна знайти продукти з однаковими активними компонентами. Взяти до прикладу розповсюджені вітамін С або ретинол. Проте вирішальною стає саме якість сировини. Виробник бере в роботу лише перевірені складники та ті, що працюють найкраще. 
  • Помірна ціна за високу ефективність. Оскільки Transparent-Lab має власні потужності, витрати на виробництво скорочуються. Тому за високу якість ви не доводиться переплачувати. Вони не зациклені на дорогих дизайнах та гучних маркетингових компаніях, що зазвичай, також відбивається на ціновій політиці. 

Купити косметику Transparent Lab зі швидкою доставкою в будь-який куточок України ви можете онлайн в інтернет-магазині Extract. Якщо ви хочете побачити ефективний результат та насолоджуватися чистою, доглянутою шкірою кожен день – цей бренд вас точно приємно вразить.

Цей сайт використовує файли cookie для зручної роботи користувача. Продовжуючи перегляд сторінок сайту, ви погоджуєтеся з використанням файлів cookie