Ароматичні свічки

рейтингом
зростанням ціни
спаданням ціни
акційними товарами
популярністю
рейтингом
рейтингом
зростанням ціни
спаданням ціни
акційними товарами
популярністю
рейтингом

Інтер'єрна парфумерія — це любов. Якщо ми звикли приємно пахнути, чому б не ароматизувати свою кімнату, насолоджуючись, наприклад, свіжістю шавлії, ялівцю, евкаліпта та свіжої деревини, чи гурманськими нотами ванільного капкейку. Створити потрібну ауру під час релаксації, роботи, відпочинку чи романтичного вечора. Спробуйте купити ароматичну свічку та відчути на собі неймовірний вплив м'якого теплого та вогника й ефірних олій, майстерно підібраних кращими “носами” світу.

Тривале горіння та глибокий, насичений запах

В інтернет-магазині “Extract” зібрана колекція фірмової парфумерії для дому, що дозволяє насолоджуватися теплом та улюбленою аромакомпозицією до 45-50 годин. У всіх свічок — якісна соєва основа. Природний віск, на відміну від парафіну, довго горить, не виділяє сажі та канцерогенних речовин, є безпечним для навколишнього середовища, оскільки повністю розкладається. Окрім того — чудово віддає аромат, насичуючи їм кімнату.

Високу оцінку від наших клієнтів отримали свічки ароматичні з трьома бавовняними ґнотами. Вони дарують більш рівномірне й тривале горіння. Використання декількох ґнотів сприяє ефективній дифузії й запобігає утворенню “тунелю”. Віск тане рівномірно та повільно, даруючи кращий досвід використання продукту.

Скляні стакани у неперевершеному мінімалістичному дизайні ідеально підходять для створення особливої атмосфери на камінній полиці, у центрі столу чи в ашрамі. Багато брендів випускають стакани зі щільними кришками: у такому випадку можна обійтися без полум'ягасника, а просто накрити свічник зверху. Крім того, кришки надійно захищають поверхню від пилу.

І найважливіше про наші ароматизовані свічки — у складі кожної є ефірні олії. Також парфумери додають й синтезовані компоненти — щоб розширити палітру ароматів та забезпечити нам різноманітні, яскраві ольфакторні враження. Ми обрали тільки ті продукти, складники яких відповідають міжнародним стандартам безпеки IFRA і REACH і вироблені за формулою, розробленою спеціально для гарячої віддачі.

Натуральні ароматичні свічки для створення потрібної атмосфери

Запалювання “інтер'єрки” — це не тільки спосіб побалувати себе, а й інструмент для маніпулювання власним настроєм та самопочуттям. Запахи стимулюють лімбічну систему мозку, впливаючи на емоції й пам'ять, виробляють гормони настрою — серотонін та дофамін.

В колекції “Extract” є варіанти, що:

  • сприяють виникненню радості та легкості;
  • підвищують рівень енергії;
  • пробуджують розум та посилюють концентрацію;
  • чи навпаки — заспокоюють та розслаблюють.

Замовте набір ароматичних свічок та створюйте власну атмосферу для кожного моменту життя.

Цей сайт використовує файли cookie для зручної роботи користувача. Продовжуючи перегляд сторінок сайту, ви погоджуєтеся з використанням файлів cookie