Babe Laboratorios

рейтингом
зростанням ціни
спаданням ціни
акційними товарами
популярністю
рейтингом
рейтингом
зростанням ціни
спаданням ціни
акційними товарами
популярністю
рейтингом
Babe Laboratorios

BABE LABORATORIOS – це аптечна іспанська доглядова косметика, що визнана в усьому світі, завдяки якості та дієвості їх формул. Бренд швидко розвивався та створював все більше нових позицій, які відповідали актуальним запитам споживачів. На сьогодні вони покривають потреби всіх без винятків – від новонароджених малюків до власниць і власників зрілої шкіри. Від базового догляду за тілом та обличчям до фармокосметичних продуктів, що направлені на лікування акне, атопічного дерматиту та інших дерматологічних захворювань.

BABE LABORATORIOS – рішення для зрілої шкіри

Питання старіння – табуйоване в суспільстві, особливо коли воно стосується жінок. Тому сьогодні красуні всього світу, Україна – не виключення, прагнуть уповільнити вікові зміни на їх шкірі. Бейб Лабараторіос пропонує ефективні формули та засоби, які не маскують, а вирішують проблеми та підтримують дерму зсередини. Ціна на їх продукти досі залишається досить бюджетною. Як працює антивікова косметика? 

Головна мета BABE LABORATORIOS – робота зі зморшками та втратою тонусу. З віком колаген перестає так швидко та добре синтезуватися нашим організмом. І як наслідок – втрата еластичності. Гравітація так само не працює на нашу користь. Результат – поява зморшок. Шкіра перестає бути такою сяючою та втрачає природний колір. З цим можна і треба боротися, а краще – працювати на випередження. 

  • АНА-кислоти в антивікових лінійках мʼяко відлущюють клітини та стимулюють їх оновлення. Завдяки чому шкіра стає більш мʼякою та гладенько, при регулярному використанні – вирівнюється мікро рельєф, поступово зникають пігментні плями.
  • Вітамін С – це природний антиоксидант. Він освітлює шкіру, тож також бореться з пігментацією. Він чудово зволожує та освіжає, повертає сяйво і здоровий колір обличчя. 
  • Еластин та колаген – відповідають за покращення еластичності. Вони, на жаль, не врятують від тих зморшок, що вже зʼявилися, проте уповільнять процес появи нових. 
  • Гіалуронова кислота – обовʼязковий компонент, який повертає вологу в клітинах та підтримує здоровий гідро-баланс всередині дерми. 
  • Центелла – натуральний екстракт, який з давнини вважається ледь не дивовижним компонентом. Відновлює та заспокоює шкіру, зменшує чутливість та подразнення, дарує відчуття комфорту.

BABE LABORATORIOS – косметика для всієї родини

Окрім зрілої шкіри в бренду є лінійки для немовлят, для проблемної шкіри з атопічним дерматитом, важкими формами акне. Серед їх засобів також:

  • Продукти для догляду за тілом.
  • Засоби для шкіри обличчя.
  • Продукти для догляду за волоссям.
  • Сонцезахисні засоби. 

Окрему увагу можна приділити дезодорантам від BABE LABORATORIOS. Це засоби, що не містять спирту, підходять для власників чутливої шкіри, їх можна використовувати дітям від 8 років. Вони містять пребіотики, що підтримують мікробіом шкіри. 

Купити косметику BABE LABORATORIOS можна онлайн в інтернет-магазині Extract. Тут ви знайдете і окремі засоби, і набори доглядових продуктів для всієї сімʼї.

Цей сайт використовує файли cookie для зручної роботи користувача. Продовжуючи перегляд сторінок сайту, ви погоджуєтеся з використанням файлів cookie