Bath & Body Works

рейтингом
зростанням ціни
спаданням ціни
акційними товарами
популярністю
рейтингом
рейтингом
зростанням ціни
спаданням ціни
акційними товарами
популярністю
рейтингом
Bath & Body Works

Bath & Body Works – це американський бренд, що створює продукти по догляду за тілом. Вони почали свій шлях у 1990 році. Їх перши продуктом став ароматизований міст для тіла, який створив фурор в індустрії та подарував десятка тисяч людей можливість відчувати їх улюблені запахи на собі цілий день. Сьогодні це компанія, що створює повноцінні лінійки доглядових продуктів за шкірою тіла: скраби, лосьйони, місти. Та випускає додаткові товари для дому, як от аромасвічки.

Bath and Body Works – аромат на першому місці

Головна ідея всієї косметики та товарів – це запахи. Кожен засіб має стійкий та розкішний акцент. Чи то скраб, міст, аромасвічка, лосьйон. Композиції різняться – в торгової марки можна знайти і солодкі композиції, і свіжі звучання, і квіткові мотиви – все залежить від ваших уподобань. Косметика Bath and Body Works – це спосіб бренду змінювати ставлення жінок і чоловіків до особистої гігієни та сприйняття повсякденного життя. Аромати – це сукупність спогадів, тепла, комфорту та затишку. З їх продуктами звичайний прийом душу перетворюється на ритуал, звичайна квартира стає справжнім домом завдяки ароматичним композиціям, що розкриваються в ній.

Bath & Body Works – дієві формули та екологічність

Вся косметика націлена на одне – зробити клієнта щасливим та подарувати йому насолоду. Проте окрім цього бренд підходить до процесу виготовлення відповідально. 

  • Продукція не тестується на тваринах. 
  • В складі присутня велика частка натуральних компонентів (масла ши, какао, оливкова олія, екстракти рослин) та вітамінів (Е, С). Тому їх засоби чудово зволожують, живлять та пом'якшують дерму. Вони напитують її корисними мікроелементам, роблять її пружною, підтягнутою і доглянутою.
  • В складі немає парабенів, сентетичних домішок, мінеральних олій, хімічних барвників. 
  • Вони використовують натуральні ароматизатори та відмовляються від компонентів, що можуть викликати подразнення або алергію.
  • Ціна на товари досить демократична.

Крім того, косметика випускається в пакуванні, що більше ніж на 80% складається з переробленого пластику. Компанія дбає про здоровʼя своїх споживачів та про стан навколишнього середовища. Бас Енд Боді Воркс має всі необхідні сертифікати, що засвідчують якість та безпечність продукції. Всі нові формули створюються та тестуються під керівництвом провідних фахівців, тому їх дієвість та безпечність перевірена і підтверджена. 

Косметика Bath & Body Works – це чудовий спосіб подарувати собі радість та задоволення і зробити свої будні більш яскравими та насиченими. Купити їх продукцію ви можете в онлайн-магазині Extract зі швидкою доставкою в Україні. Крім того, продукція може стати чудовим презентом на будь-які свята: день народження, 8 березня, Новий рік.

Цей сайт використовує файли cookie для зручної роботи користувача. Продовжуючи перегляд сторінок сайту, ви погоджуєтеся з використанням файлів cookie