Косметика для губ

рейтингом
зростанням ціни
спаданням ціни
акційними товарами
популярністю
рейтингом
рейтингом
зростанням ціни
спаданням ціни
акційними товарами
популярністю
рейтингом

Насичені, яскраві та доглянуті губи – це гордість кожної жінки. Жоден макіяж не обходиться без помади або блиску. Це один з тих продуктів, що зʼявився століття тому та досі не втрачає своєї актуальності. Сучасні засоби поєднують в собі декоративну та доглядову функції, одночасно зволожують, живлять та підкреслюють вуста. Проте косметика для губ не закінчується на помаді. 

Декоративна косметика для губ: різноманітність продуктів 

Різноманіття кольорів, форм та формул в сучасній індустрії дивує. Проте є декілька продуктів, що дійсно протягом років залишаються незмінними в косметичці кожної. 

  • Помада. Тут можемо розділити всі продукти на дві категорії: доглядова та декоративна. Доглядові помади, як правило, мають ненасичений пігмент та максимально корисний склад, що зволожує, живить та помʼякшує вуста. Натуральні екстракти, гіалуронова кислота, масла та олії – це їх основа. Декоративні засоби – це яскраві кольори, від винного до нюдового – палітра вражає. Ви можете обрати матовий фініш, або віддати перевагу сатиновому та кремовому – вибір за вами. 
  • Блиск. Він випускається в невеликих флаконах та має рідку текстуру. Тут часто можна зустріти незвичайні кольори металіки, блискітки та глітер. Так само, як і помада, може давати матовий фініш. Проте блиски, зазвичай, цінують за їх “мокрий, вологий” ефект. 
  • Олівець. Він допомагає створити чіткий контур, виправити асиметрію, збільшити вуста. Як правило, олівець обирають в тон помаді або блиску, проте деякі красуні віддають перевагу тілесним та коричневим відтінкам. Крім того, його можна використовувати як окремий продукт та наносити на всю поверхню. Він допомагає фіксувати помаду та подовжувати стійкість інших декоративних засобів. 
  • Праймер. Відносно новий продукт, що укорінився на ринку професійних візажистів. Випускається у різних формах (олівець, крем, помада). Має світле або безбарвне забарвлення. Його використовують, як перший етап мейкапу вуст. Він робить пігмент помад та олівців більш яскравим, не дає засобам “скочуватися” або “плисти” протягом довгого часу. Його наносять, здебільшого, для створення вечірніх макіяжів. 

Як створити ідеальний макіяж  

Почати варто з підготовки вуст до макіяжу. Легкий скраб та якісне зволоження гарантують мʼякі та рівні вуста, на які продукти ляжуть просто ідеально. Натуральна косметика для губ подарує необхідне живлення та усуне сухість. Наступний крок – це праймер. Нанесіть невелику кількість та рівномірно розподіліть його. Створіть чіткий та симетричний контур за допомогою олівця. Почніть з двох найвищих точок посередині та зробіть уявну “галочку”. Проведіть рівні та чіткі лінії до кутиків роту. Не забувайте, що анатомічний контур вуст більший, ніж їх рожева частина. Якщо ви користуєтеся яскравою або червоною помадою, малюйте саме анатомічний контур. Інакше ви візуально зробите вуста меншими. Заповніть контур помадою або блиском. За необхідності ви можете почистити нерівності або підкреслити кути консилером. 

Для ідеального макіяжу вам достатньо всього 3-4 засобів, що прослужать вам досить довго. Купити косметику для губ ви можете онлайн на сайті Extract. Тут ви знайдете багато відтінків, зможете ознайомитися зі складом та обрати те, що підійде саме вам.

Цей сайт використовує файли cookie для зручної роботи користувача. Продовжуючи перегляд сторінок сайту, ви погоджуєтеся з використанням файлів cookie