Жіноча парфумерія

Завантажити ще
Сторінка
За рейтингом
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Акційні
Популярні
За рейтингом
 1. Extract Calypso - зображення
  100%
  3
  Парфумована вода Extract Calypso
  599 ₴
 2. Extract Sinai - зображення
  100%
  2
  Парфумована вода Extract Sinai
  599 ₴
 3. Extract Mira - зображення
  74%
  7
  Парфумована вода Extract Mira
  599 ₴
 4. Extract Seine - зображення
  93%
  3
  Парфумована вода Extract Seine
  599 ₴
 5. Extract Nancy - зображення
  93%
  3
  Парфумована вода Extract Nancy
  599 ₴
 6. Extract Imai - зображення
  87%
  3
  Парфумована вода Extract Imai
  599 ₴
 7. Extract Sun - зображення
  100%
  3
  Парфумована вода Extract Sun
  599 ₴
 8. Extract Tisa - зображення
  100%
  1
  Парфумована вода Extract Tisa
  599 ₴
 9. Extract Alia - зображення
  90%
  2
  Парфумована вода Extract Alia
  599 ₴
 10. Extract Polaris - зображення
  93%
  3
  Парфумована вода Extract Polaris
  599 ₴
 11. Extract Electra - зображення
  100%
  2
  Парфумована вода Extract Electra
  599 ₴
 12. Extract Nevada - зображення
  100%
  2
  Парфумована вода Extract Nevada
  599 ₴
Завантажити ще
Сторінка
За рейтингом
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Акційні
Популярні
За рейтингом

Історія парфумерії бере початок з часів Стародавнього Єгипту. Перші аромати створювалися на основі олій та порошків. Використовувалися вони не лише у косметичних цілях, а й брали участь у релігійних обрядах і навіть як лікарські засоби. Перший жіночий парфум у рідкому вигляді створили греки, а перський лікар створив методику, що дозволяє робити витяжки ароматів із квітів – так з'явилася знаменита “рожева вода”.

Виробництво сучасних парфумів почалося у Парижі. Почали відкриватися парфумерні будинки, виробники постійно удосконалили композиції ароматів, а найбільше уваги приділялося дизайну флаконів. Кожна жінка хотіла придбати собі неповторний, оригінальний парфум. Кожна хотіла привертати до себе увагу, оточити себе улюбленим ароматом та дарувати його всім оточуючим. Це бажання жінок бути привабливими збереглося й у наш час. Парфумерія – ідеальний спосіб наголосити на своїй красі.

Які бувають жіночі парфуми?

Дуже важливо мати такий парфум, який ідеально вам підходить, і дуже гармонійно, легко та красиво звучатиме на вашій шкірі. Жіноча парфумерія має багато класифікацій. Кожна зможе знайти для себе саме ту, яка найкраще підкреслює її власний характері. То які ж бувають духи?

 • Квіткові та фруктові. Такий тип підійде романтичним натурам, які люблять легкість, ніжність, невимушеність. Композиція таких ароматів базується на основі квітів (в основному використовуються троянда, конвалія, ірис, жасмин), поєднуючись з нотами фруктів, таких як: журавлина, ожина, смородина та інші. Цей клас найпопулярніший серед любителів ароматів.
 • Східні та гурманські. Дуже солодкі, насичені та шлейфові парфуми. В них переважають аромати спецій, кави, шоколаду, карамелі. Такі парфуми називають "розкіш у флаконі". Вони використовуються як дорогий аксесуар до вечірньої сукні. Для щоденного застосування це дуже важкі запахи.
 • Цитрусові. Найсвіжіша категорія з усієї парфумерної колекції. Вона підходить для активних, яскравих дівчат. Для весняних теплих днів та яскравого літнього сонця. Освіжаючі мотиви лимона, бергамоту та апельсина точно сподобаються кожному.
 • Деревесні. Група ароматів, де переважають акценти деревини. Наприклад, кедр, сандал, ялівець, уд. Часто до композиції додають мускус або квіти, створюючи більш гармонійне звучання.
 • Альдегідні. Це новий, сучасний клас у парфумерії. Основна нота – альдегіди, тобто ароматизатори, які виведені хімічним шляхом. За допомогою таких елементів можна створити ще більше ароматів та їх поєднань.

Жіночі аромати Extract

Бренд Extract допоможе вам знайти такий парфум, який ідеально розкриє ваші смаки та підкреслить характер. Наша продукція має високу якість та дизайнерський підхід до створення парфуму. Кожен аромат – авторський та неповторний. У кожний аромат ми вкладаємо душу, адже ми стараємося для наших клієнтів. Виготовлення парфуму приносить нам задоволення, а вам – радість. Ви можете вибрати та замовити аромат, який подобається саме вам.

Цей сайт використовує файли cookie для зручної роботи користувача. Продовжуючи перегляд сторінок сайту, ви погоджуєтеся з використанням файлів cookie