Сироватки та есенції

рейтингом
зростанням ціни
спаданням ціни
акційними товарами
популярністю
рейтингом
рейтингом
зростанням ціни
спаданням ціни
акційними товарами
популярністю
рейтингом

Сироватка для волосся – це справжнє диво в трихології та бьюті-індустрії. Легкі, невагомі формули з максимальним вмістом корисних компонентів дають майже моментальний ефект. Вони відновлюють пошкоджену структуру локонів. В залежності від складу мають направлену дію, от як проти випадіння, для живлення та зволоження, відновлення та сяяння. Мʼякі, здорові та слухняні пасма – це легко, якщо регулярно використовувати правильні доглядові засоби. 

Сироватки для волосся, філлери, вітаміни: в чому різниця та що обрати

Сироватка для кінчиків волосся – це продукт, що не потребує змивання. Як правило, невелику кількість необхідно нанести на сухі або вологі локони та залишити. Вагомою перевагою багатьох засобів, крім очевидного доглядового та лікувального ефекту, є термозахист та захист від сонця. Він є не завжди, проте часто виробники додають в свої формули компоненти, що блокують негативний вплив випромінювання та високих температур. 

Філлери – це окремий різновид, який на відміну від класичних формул, потребує змивання. Його змішують з водою, зазвичай у пропорції 1:1, наносять на чисті вологі пасма та залишають на декілька хвилин. Виробник завжди зазначає правильний спосіб застосування. Такий вид продукту дарує миттєвий та довгостроковий результат. Після першого використання ви можете помітити ефект за рахунок того, що формула наче “склеює” пошкоджені кінці, надає блиск та мʼякість. А завдяки багатим компонентам з часом локони стають не лише красивими назовні, а й здоровими та міцними зсередини. 

Вітаміни – ще один продукт, що не потребує змивання. Не плутайте з біо-добавками, що приймаються з їжею. Це капсули, всередині яких – невеликі порції концентрованих засобів, що багаті на натуральні екстракти, зволожуючі та відновлюючі компоненти. Їх необхідно розрізати на нанести вміст на пасма. Все три типи догляду можна поєднувати між собою, або ж обрати щось одне, що ідеально підійде саме вам. 

Краса та здоровʼя в одному флаконі

Окрім зволоження, живлення та регенерації пошкоджених локонів, такі продукти часто дарують справжній лікувальний ефект. Наприклад, сироватка для росту волосся містить компоненти, що не лише покращують стан, а й стимулюють кровообіг та пришвидшують ріст. Наприклад: 

  • кофеїн; 
  • нікотинова кислота; 
  • біотин; 
  • вітаміни; 
  • натуральні олії та екстракти. 

Сироватка для волосся проти випадіння часто має схожий склад, проте в ній більший відсоток вітамінів, особливо групи В. Саме вони відповідають за силу та міцність локонів. Такі продукти наносяться безпосередньо на шкіру голови. Їх необхідно залишити на деякий час, а потім ретельно змити водою. В залежності від виробника час може варьюватися від 30-40 хвилин до декількох годин. 

На сайті Extract ви можете знайти детальні описи товарів та їх склад, прочитати відгуки та обрати продукт, що буде відповідати вашим потребам та запиту. Звертайте увагу на компоненти та обирайте догляд, залежно від вашого типу та пошкоджень.

Цей сайт використовує файли cookie для зручної роботи користувача. Продовжуючи перегляд сторінок сайту, ви погоджуєтеся з використанням файлів cookie