Аромадифузор

рейтингом
зростанням ціни
спаданням ціни
акційними товарами
популярністю
рейтингом
рейтингом
зростанням ціни
спаданням ціни
акційними товарами
популярністю
рейтингом

Інтер'єрна парфумерія створює унікальну атмосферу. Надає оселі затишку, дарує насолоду від улюбленого запаху, приємні спогади та бажання скоріше повернутися до додому.

Насолоджуйтесь улюбленим запахом протягом декількох місяців

Рідина, що застосовується в таких виробах, буває двох видів: на спиртовій та олійній основі. Перша б'є яскравим букетом, але й випаровується значно швидше, адже молекули спирту більш летючі. Масляна парфумерія випромінює м'який та делікатний запах й наповнює ним кімнату протягом багатьох тижнів.

Рідина просочує тростинні, ротангові або фіброві палички та поступово випаровується природним шляхом під дією кімнатної температури.

Композицію аромадифузора ви обираєте самі. Запах улюблених парфумів, польових квітів, гурманські поєднання солодких фруктів та спецій та багато інших. Парфумери створили гармонійні ольфакторні ансамблі для медитативних практик, затишних вечорів, пробудження емоцій та чуттєвості. Ознайомтеся з колекцією “Extract” та підберіть те, що підійде саме вам.

Естетичні аромадифузори для доповнення інтер'єру

В нашому магазині можна придбати продукцію з тематичних колекцій світових брендів. Дизайн, як правило, розробляється професійними командами згідно з трендами та вподобаннями вибагливого споживача. Скляні флакони багаторазового використання нагадують люксові парфуми або дорогі мінімалістичні вази. Вони стануть чудовою прикрасою кавового або туалетного столика чи полички.

Ще декілька причин купити аромадифузор для дому від “Extract”

Чому це завжди хороша ідея:

  1. Після повного випарювання рідини, можна придбати змінний парфум та продовжити використання.
  2. Запах поширюється поступово та постійно, а не тільки під час аромасессії.
  3. Інтенсивність запаху можна регулювати, змінюючи кількість паличок.

Скляні аромадифузори завжди будуть цінним подарунком для друга чи рідної людини, втіленням турботи та тепла.

Цей сайт використовує файли cookie для зручної роботи користувача. Продовжуючи перегляд сторінок сайту, ви погоджуєтеся з використанням файлів cookie