Bourjois

рейтингом
зростанням ціни
спаданням ціни
акційними товарами
популярністю
рейтингом
рейтингом
зростанням ціни
спаданням ціни
акційними товарами
популярністю
рейтингом
Bourjois

Історія бренду, що надихає

Його продукти мали широку популярність у театральних акторів, адже підкреслювали виразність рис обличчя на сцені та не містили свинець – розповсюджений на той час матеріал, що додавали в білила. Цікаво, що вже через декілька десятиліть після створення зʼявилися перші підробки, а бренд вже був відомий в багатьох країнах Європи. Довгий час засновник працював сам, одночасно і займаючись розробкою, і рекламуючи товар. Під час обох світових війн виробництво зазнало втрат, а згодом змінилися запити у покупців. І вирішальною стала ціна. Буржуа зміг підлаштуватися під нового вибагливого споживача. І сьогодні його люблять у всьому світі, і Україна – не виключення. 

В сучасному світі макіяж – це невідʼємна частина життя майже кожної жінки. Для когось достатньо підфарбувати вії і губки, хтось використовує цілий арсенал декоративних засобів, щоб підкреслити зовнішність та приховати недоліки. Незалежно від того, до якої категорії належите, ви точно знайдете улюблені продукти серед лінійок цієї торгової марки. 

Чому Bourjois обирають протягом століть? 

  • Це сучасна косметика, що на сто відсотків відповідає потребам сьогодення. Вони слідкують за трендами, а нерідко і задають їх, використовують передові технології розробок та виробництва нових формул, покращують ті засоби, що вже існують. 
  • Широка палітра кольорів. Це стосується всіх продуктів. Від нюдових та стриманих до яскравих і виразних. Багато відтінків тональних основ, різнокольорові туші та підводки.
  • Якісна сировина та перевірені формули. Косметика бренду не викликає алергій, безпечна для шкіри та слизових, дерматологічно протестована та сертифікована. 
  • Стійкість. Тональні основи, туші, тіні – тримається протягом багатьох годин і навіть ввечері ваш макіяж виглядатиме свіжим та охайним. 
  • Широка продуктова лінійка. Подумайте про будь-який продукт з-поміж декоративних засобів і ви знайдете його в Буржуа. А потім загадайте про парфуми, лаки для нігтів та пензлі – і навіть їх ви зможете обрати в цьому бренді. До речі, довгий час аромати – були візитівкою Bourjois. Вся декоративна косметика мала неймовірні запахи, що створив парфумер Ернест Бо – той самий, хто подарував світу Шанель №5. 

Онлайн-магазин Extract – це місце, де ви знайдете новинки індустрії краси та продукти, перевірені часом. У нас ви зможете купити косметику Bourjois від перевірених постачальників по низьким цінам. Ми гарантуємо консультацію менеджерів, швидку доставку та швидкий і простий процес замовлення.

Цей сайт використовує файли cookie для зручної роботи користувача. Продовжуючи перегляд сторінок сайту, ви погоджуєтеся з використанням файлів cookie