Тональні продукти на всі випадки життя

06 липня 2023
Тональні продукти на всі випадки життя

BB-крем, CC-крем, тональна основа та кушон — це все популярні косметичні продукти, які використовують, щоб вирівняти тон шкіри, приховати недоліки, покращити її зовнішній вигляд та освіжити обличчя. І хоча загальні функції в них дуже схожі, все ж є ключові відмінності між цими популярними засобами. Чим вони відрізняються та який продукт обрати для себе – читайте в нашій статті. 

ВВ-крем (Blemish Balm Cream)

Це багатофункціональний продукт, який одночасно поєднує в собі переваги догляду за шкірою та макіяжу. Вперше його розробили в Німеччині, потім ВВ-крем здобув популярність в Південній Кореї, а згодом – у всьому світі. Зазвичай ці продукти забезпечують легке або середнє покриття та пропонують такі доглядові функції, як зволоження, захист від сонця та антиоксидантні властивості. Найкращі ВВ-креми вирівнюють тон шкіри, приховують пігментні плями і надають шкірі природного, здорового, сяючого вигляду. Вони підходять тим, хто віддає перевагу більш натуральному й легкому покриттю.

Missha Perfect Cover BB Cream

Missha Perfect Cover BB Cream

CC-крем (Color Correcting Cream)

Це еволюція BB-кремів з акцентом на корекцію кольору. Вони розроблені для вирішення конкретних проблем шкіри, таких як почервоніння, пігментні плями та блідість. CC-продукти мають легшу текстуру порівняно з BB і зазвичай забезпечують легке покриття. Як правило, вони мають зелений пігмент у складі, який на шкірі за декілька секунд перетворюється на тілесний та підлаштовується під тон обличчя. Вони часто містять частинки, що розсіюють світло, і як результат, вирівнюють тон та забезпечують більш однорідний колір. Легкі CC креми ідеально підходять для тих, хто хоче вирівняти колір обличчя, але не має яскраво виражених запалень та інших проблем.

Erborian CC Cream Skin Perfector

Erborian CC Cream Skin Perfector

Тональна основа

Це косметичний засіб, який забезпечує щільне покриття та створює гладку однорідну основу під макіяж. Він випускається в різних формах, серед яких флюїди, креми, пудри і стіки. Стійкі тональні основи пропонують різні рівні покриття, від легкого до щільного, дозволяючи обрати потрібний серед різноманіття продуктів. Вони доступні в широкому діапазоні відтінків, щоб відповідати різним кольорам шкіри. Тональні основи вирівнюють тон, приховують пігментні плями і висипання та забезпечують бездоганний колір обличчя. Вони підходять для тих, хто хоче більш стійкого покриття та рівну текстуру шкіри.

Kiko Milano Smart Hydrating Foundation

Kiko Milano Smart Hydrating Foundation

Кушон

Кушон-компакт — це особливий тип тонального або BB/CC крему, який поставляється в портативному компактному вигляді. Він складається із спонжа, змоченого рідким або кремовим засобом, який розподіляється шляхом притискання до нього кушон-аплікатора. Кушон-продукти зазвичай пропонують легке покриття, яке можна нашаровувати, і забезпечують природне, напів прозоре покриття. Вони відомі своєю зручністю та простотою застосування. Їх зручно використовувати, якщо вам треба швидко поправити макіяж. Кушони часто містять зволожуючі та живильні інгредієнти, а також зазвичай забезпечують захист від сонця.

Missha Magic Cushion Cover Lasting 

Missha Magic Cushion Cover Lasting

Висновок

Таким чином, BB та CC-креми є багатофункціональними продуктами, які забезпечують догляд за шкірою разом із легким або середнім покриттям. Тональна основа пропонує широкий спектр варіантів покриття, від прозорого до повного, і створює гладку основу під макіяж. Кушони, які можуть бути тональними або BB/CC продуктами, є портативним і зручним варіантом для швидкого макіяжу в дорозі, часто з легким покриттям, яке можна нашаровувати. Вибір між цими продуктами залежить від індивідуальних уподобань, бажаного рівня покриття та особливостей шкіри.

Інші статті та новини

Цей сайт використовує файли cookie для зручної роботи користувача. Продовжуючи перегляд сторінок сайту, ви погоджуєтеся з використанням файлів cookie