Скраб для тіла: комплексний догляд та ніжна шкіра

31 січня 2024
Скраб для тіла: комплексний догляд та ніжна шкіра

Скраб для тіла – це один з основних доглядових продуктів, що робить шкіру мʼякою, гладенькою, допомагає відновити епідерміс та позбавитися багатьох недоліків. Його регулярне використання допомагає видалити ороговілі клітини, запустити регенераційні процеси, покращує мікроциркуляцію крові. Крім того, завдяки широкому вибору продуктів з різним складом, особливостями та ароматами, він став невідʼємною частиною бьюті-рутини та спа-процедур кожної сучасної жінки. Від зволожуючих та помʼякшуючих до антицелюлітних та тих, що допомагають підтягнути шкіру – ви обовʼязково знайдете щось собі до смаку. Сьогодні ми ближче познайомимося з тим, що таке сольовий скраб, дізнаємося про його плюси та мінуси, особливості застосування та складу. 

Плюси та мінуси сольових скрабів 

Серед усіх продуктів, що представлені на ринку, сольові скраби – одні з найбільш розповсюджених. Це повʼязано з низкою переваг та відсутністю алергії на цей складовий у більшості. Привідкриємо занавіс – плюсів він має значно більше, ніж мінусів. До переваг відносять:

  • Сіль добре поєднується з багатьма іншими доглядовими інгредієнтами.
  • Це чудовий природний консервант, що не шкодить здоровʼю, довго зберігається та не несе ніяких ризиків для людини. 
  • Це відмінний абразив, що ідеально підходить майже для всіх типів шкіри. Оскільки вона досить швидко розчиняється у воді, вона не пошкоджує шкіру під час використання, а надає мʼякий відлущувальний ефект без мікро травматизації. 
  • Вона не має власного запаху, тому з додаванням різних натуральних ефірних олій можна досягти приємного аромату та додати краплю ароматерапії у свою рутину по догляду за тілом. 
  • На відміну від цукрових продуктів, сольові не лишають липкості та неприємного відчуття після використання.

До мінусів можна віднести те, що попри низький рівень травматизації, такі продукти можуть не підійти власницям сильно чутливої дерми та для тих, у кого є активні запалення на зонах використання. Наприклад, якщо у вас є вугрова сип на спині або плечах, сольові скраби не підійдуть. В таких випадках краще зупинити свій вибір на ензимних пудрах або ж хімічних пілінгах, що не пошкодять висипання та не призведуть до появи ще більшої кількості висипань. 

Що повинно бути в складі хорошого продукту? 

Зазвичай, вибір активних компонентів залежить від типу та потреб дерми. Ми розглянемо найбільш розповсюджені інгредієнти.

  • Олії та масла. Це натуральний компонент, що, як правило, міститься в більшості скрабів. Наприклад, оливкова олія – гарно живить та помʼякшує, кокосова – зволожує та допомагає утримувати вологу в епідермісі. Олія чайного дерева – заспокоює, регулює роботу сальних залоз, запобігає появі висипань. 
  • Вітаміни. Вітамін С освітлює шкіру, тонізує та усуває вплив вільних радикалів. Вітамін Е – зволожує та підтримує пружність, вітамін А – прискорює регенерацію, розгладжує та відновлює епідерміс, вітамін В – укріплює та підтягує дерму. 
  • Зволожувальні компоненти. Гіалуронова кислота, сквалан, пантенол, сечовина, алантоїн – вони утримують вологу, помʼякшують та зволожують дерму. 
  • Ефірні масла, що дарують продуктам приємний аромат. 
  • Кофеїн, ментол, екстракти перцю – ці складові зустрічаються не так часто і тільки в тих засобах, що направлені на боротьбу з целюлітом. Вони підвищують мікроциркуляцію крові в окремих ділянках, за рахунок чого зайва волога та лімфа уходять і рельєф шкіри стає більш рівним та гладеньким. 


Всі разом ці компоненти допомагають відновити шкіру, зробити її ніжною, мʼякою та сяючою, а також стають помічниками у вирішенні конкретних питань. 

Як обрати найкращий сольовий скраб 

Як обрати продукт, що підійде саме вам серед безлічі, що запропоновані на ринку? По-перше, детально вивчайте склад та аналізуйте його якості. Розберемо на прикладі скраба для тіла "Цілую" Extract. Тут поєднані два види абразивних частинок – сіль та кісточки полуниці. Кісточки полуниці дуже дрібні та мають округлу форму без гострих висупів, тому вони не будуть пошкоджувати та травмувати дерму, а подарують мʼякий ефект пілінгу в домашніх умовах. Він містить натуральні ефірні олії цитрусових – грейпфрута та апельсина. Вони додають насичений приємний аромат, а завдяки високому вмісту вітаміну С освітлюють дерму, зволожують її та насичують корисними компонентами. Крім того, вітамін Е, що міститься в складі, дарує антиоксидантну та протизапальну дію. Пантенол заспокоює та зволожує, відновлює клітини, запускає процеси регенерації, вироблення колагену. Це допомагає тримати шкіру пружною та підтягнутою. 

body scrub

Спосіб використання 

Продукт радять наносити на очищену шкіру круговими масажними рухами. Будьте уважні та не масажуйте надто активно в тих місцях, де у вас є виступаючі родимки, щоб не пошкодити їх. Користуватися варто один раз на 7-10 днів. Шкіра повинна встигати відновитися. Надто часте нанесення може призвести до пошкоджень та подразнень. Такі продукти можна використовувати як на сухій, так і на вологій шкірі. Якщо ви хочете отримати додаткове живлення та зволоження, змивайте скраб прохолодною водою, щоб олії залишилися на шкірі. Якщо ж ви не любите відчуття жирності, використовуйте теплу воду та гель для душу. 

Загалом, сольовий скраб для тіла – це незамінний помічник в регулярному догляді за шкірою. Він не лише дарує приємні відчуття, а і покращує дерму, робить її більш здоровою та доглянутою.

Інші статті та новини

Цей сайт використовує файли cookie для зручної роботи користувача. Продовжуючи перегляд сторінок сайту, ви погоджуєтеся з використанням файлів cookie