Стайлінг

рейтингом
зростанням ціни
спаданням ціни
акційними товарами
популярністю
рейтингом
рейтингом
зростанням ціни
спаданням ціни
акційними товарами
популярністю
рейтингом

Індустрія догляду за волоссям не оминає увагою чоловіків. Щоправда, якщо жінкам часом потрібна окрема шафка під п'ять шампунів і десять масок, їх сильним половинам вистачає шампуню, масла для бороди та якісного стайлінгу, щоб виглядати бездоганно.

Інтернет-магазин “Extract” пропонує професійні засоби для укладання волосся для чоловіків, що надійно утримають зачіску, додадуть гладкості бороді й підкрутять кінчики вусів у потрібний бік.

З історії

Чоловіки “нового часу” завжди мали потребу у фіксації шевелюри. Джентельмени першої половини 20-го століття, натхненні кіно та рекламою, використовували жирні бриоліни та помади для створення гладких, акуратних укладок. Пізніше, з появою рок-н-ролу та інших молодіжних культур, модними стали вільні та експресивні стилі. Потрібні були нові види чоловічого стайлінгу, які б впоралися з підтримкою 20-сантиметрового ірокеза.

У відповідь на ринок почали виходити сильно утримуючі гелі, муси та спреї, які дозволяли чоловікам експериментувати з формами й текстурами. В цей час також з'явився перший віск — засіб для приборкання норовливої шевелюри, що ущільнює локони та підкреслює гладкість.

Які засоби для укладання волосся для чоловіків пропонує сучасний ринок?

Сьогодні увага барбер-індустрії прикута до природних зачісок та здоров'я локонів. На ринку зібрано величезний вибір стайлінгів. Це дозволяє експериментувати: міняти образ, застосовуючи пару засобів. Або не сходити з обраного курсу, залишаючись щодня вірним собі. І при цьому зберігати чудову якість кучерів, завдяки натуральним оліям, вітамінам, УФ-фільтрам та іншим зволожувальним та захисним компонентам у складі паст та мусів.

Якісний стайлінг для чоловіків для будь-яких потреб

Як ми вже згадали, видів моделюючих складів на ринку багато. Гелем та лаком він не обмежений.

Так, асортимент чоловічих засобів для укладання волосся складають:

  • Помада (Бриолін). Історично один з перших таких продуктів. Помади на жирній основі містять петролатум (косметичний вазелін) й зазвичай застосовуються для формування класичних зачісок із високим блиском, як у фільмах про рок-н-рол. Ці помади сильно тримають локони, але вимагають спеціального шампуню для змивання. Склади на водній основі легше змиваються, забезпечують гнучке збереження форми з матовим чи напівматовим ефектом.
  • Глина (Clay Pomade) дарує матовий ефект, дозволяє робити текстуровані укладки. Глини часто містять каолін або бентоніт, які допомагають контролювати жирність волосся та гарантують середнє й сильне утримання. Ідеально підходять для коротких й середніх зачісок, особливо для тонких локонів.
  • Сольовий спрей надає ефект натурального об'єму та текстури, немов після купання в морі. У складі — морська сіль, яка допомагає зробити природні хвилі та об'єм. Те, що треба для розслаблених, пляжних образів та для тонких волосків.
  • Паста — універсальний стайлінговий продукт, який забезпечує середню фіксацію з природним чи матовим фінішем. Вона ідеально підходить для формування текстури та об'єму. Пасти зазвичай містять комбінацію восків, олій й іноді косметичного спирту.
  • Віск надає міцну форму та тривале утримання. Може мати різну основу — водну або вазелінову, часто застосовується для моделювання бороди та вусів.
  • Гель — це класичний продукт для стайлінгу, який надійно тримає локони та часто дає "мокрий" вигляд. Він потрібен для чітких, контрольованих зачісок. У складі — водна основа, спирти й полімери, що закріплюють волоски. Важливо наносити гель на чисте, вологе волосся і користуватися феном для отримання бажаної форми.
  • Пудра. Цей відносно новий продукт у стайлінгу чудово підходить для надання прикореневого об'єму та форми. В пудрі є компоненти, які абсорбують себум та матують. Наноситься продукт безпосередньо на коріння, розподіляється пальцями чи гребінцем.
  • Лак пропонується як фінішний продукт для закріплення укладки.

Всі чоловічі засоби для укладання волосся можна класифікувати за ступенем фіксації. Легка формула підходить для тонких локонів, підкреслить кучері та надасть природного об'єму. Гелі та муси середньої фіксації застосовуються для чітких зачісок, як ірокези чи помпадури. Для укладки непокірних кучерів, забезпечення жорсткої короткої стрижки чи середньої довжини упродовж дня обирають сильні засоби. Їх можна використовувати "точково", виділяючи акценти або підкреслити різні текстури. А ультрафіксуючий стайлінг для чоловіків протримає волосся і три доби, якщо ви, звісно, умієте спати стоячи.

 

Цей сайт використовує файли cookie для зручної роботи користувача. Продовжуючи перегляд сторінок сайту, ви погоджуєтеся з використанням файлів cookie