Скраб для обличчя

рейтингом
зростанням ціни
спаданням ціни
акційними товарами
популярністю
рейтингом
рейтингом
зростанням ціни
спаданням ціни
акційними товарами
популярністю
рейтингом

Скраби для обличчя – це продукти, що містять у складі абразивні частинки та допомагають відлущити ороговілі клітини шкіри. Абразивами можуть виступати подрібнені кісточки фруктів, сіль, цукор, сода, овес та інші штучні компоненти. 

Основні переваги використання 

Крім основної дії, відлущуючі засоби мають ряд переваг.

  • Покращення мікроциркуляції. Це допомагає виводити токсини зі шкіри та підтримувати її здоровʼя. 
  • Покращення абсорбції. Після застосування скрабу шкіра краще вбирає інші доглядові продукти, зокрема креми та сироватки.
  • Запобігає появі запалень. Надлишок себуму, залишки косметики та пил, що накопичуються в порах викликають акне та чорні цятки. Завдяки більш глибокому проникненню, скраб краще їх очищує та не дає утворюватися запаленням. 
  • Покращення кольору обличчя. Якщо підібрати склад відповідно до типу та проблем шкіри, ці засоби допомагають в боротьбі з пігментацією, усунути тьмяність та вирівняти тон. 

Крім абразивних частинок до складу таких продуктів входять інші активні інгредієнти. Вони роблять процедуру ексфоліації ще більш ефективною. Наприклад, алое вера – заспокоює та зволожує, вітамін С – освітлює та забезпечує захист від вільних радикалів, сквалан – помʼякшує, вітамін Е – відновлює дерму, гіалуронова кислота – підтримує гідробаланс та запобігає втраті вологи. 

Використовуйте скраби для лиця не частіше одного разу на 7-10 днів. Обовʼязково зволожуйте дерму за допомогою крему. Не використовуйте їх під час активної стадії акне та при наявності запалень. 

Ензимна пудра 

Ензимна пудра – це інноваційний продукт в галузі догляду за шкірою, який гарантує ніжне та ефективне очищення. Замість традиційної ексфоліації за допомогою абразивних частинок, в ензимних пудрах використовують ферменти для розщеплення відмерлих клітин шкіри. Вони стимулюють регенерацію та позбавляють від забруднень. Розглянемо основні переваги та спосіб використання ензимної пудри. 

Ферменти – ніжне очищення та регенерація 

В складі – ферменти, такі як папаїн або бромелаїн, що розщеплюють ороговілі клітини. Цей процес проходить ніжно та без подразнень і допомагає покращити текстуру шкіри. Це дуже універсальний продукт, який підходить для всіх типів шкіри.

Ферменти в ензимних пудрах сприяють активації клітинного обміну та відновленню захисного бар'єра дерми, допомагаючи шкірі залишатися здоровою та шовковистою. Деякі з них містять екзотичні інгредієнти, такі як екстракт папайї чи ананаса, що відомі своїми поживними властивостями. Сквалан – ще одна розповсюджена складова, він помʼякшує та розгладжує дерму. 

Спосіб застосування: необхідно змішати невелику кількість пудри з водою або очищувальним гелем безпосередньо перед використанням. Це активує ферменти та забезпечує максимальну ефективність процедури.Купити скраб для обличчя легко та швидко в онлайн-магазині Extract. У нас можна підібрати продукт за типом шкіри або бажаним бюджетом серед багатьох світових та українських виробників.

Цей сайт використовує файли cookie для зручної роботи користувача. Продовжуючи перегляд сторінок сайту, ви погоджуєтеся з використанням файлів cookie